فیدر شاتونی – فیدر ارتعاشی- فیدر گریزلی

فیدر شاتونی – فیدر ارتعاشی- فیدر گریزلی

فیدرهای شاتونی یا رفت و برگشتی (Reciprocating Feeder) برای سنگ هایی که دارای رطوبت کم هستند طراحی شده و با مکانیسم رفت و برگشتی خود که توسط بازوهای آن اعمال می شود سنگ ها را برای تغذیه سنگ شکن با قدرت به جلو حرکت می دهند. این فرایند می تواند بصورت تایمری کنترل شود.

این فیدرها در نیروگاه‌های حرارتی، معادن زغال سنگ و در صنایعی همچون صنعت معدن،‌ سیمان، صنایع غذایی،‌ آهن اسفنجی و شیشه به کار می‌روند. در پن زیرین فیدر شاتونی که در زاویه ۵ درجه قرار گرفته است، فیدر با استفاده از یک درایو به سمت جلو کشیده شده و در نتیجه یک حرکت خطی و متقابل بر روی پره‌ها از طریق اتصال انعطاف‌پذیر، کاهنده و میله اتصال میل‌لنگ انجام می‌شود. مواد به طور مداوم روی تجهیزات انتقال یا تجهیزات غربالگری ریخته می‌شوند. این دستگاه می‌تواند به صورت فیدر رفت و برگشتی با قیف یا بدون قیف بر اساس نوع کاربرد طراحی شود.

وظیفه اين دستگاه باردهی یکنواخت به ماشین آلات خردایش می باشد ، این عمل باعث بالا رفتن راندمان خط خردایش شده و از استهلاک و آسیب دیدگیهای ناگهانی ماشین آلات خردایش جلوگیری        می کند .
این دستگاه قابلیت کنترل دبی و تنظيم بار ورودي را دارا مي باشد . 

میزان رفت و برگشت این فیدرها بسته به نیاز حرکتی برای عبور سنگ ها قابل تنظیم می باشد

فیدر شاطونی در ظرفیتهای 30-150 ton/h ساخته می شود

فیدر گریزلی

فیدر شاتونی - فیدر ارتعاشی- فیدر گریزلی
فیدر شاتونی – فیدر ارتعاشی- فیدر گریزلی

فیدر گریزلی لرزه ای از جمله محصولات این شرکت  می باشد که اولین مرحله سرند را در خطوط ماسه شویی انجام می دهد. طراحی این دستگاه به گونه ای است که جداسازی اولیه سنگ های کوچک تر از ۱۰۰mm را از سنگ های بزرگتر انجام می دهد. مواد اولیه ریزتر از 100mm به طور مستقیم به نوار نقاله منتقل شده و مواد درشت تر به فک سنگ شکن تغذیه می شود

مزایای به کارگیری فیدر در معادن سنگ

  • افزایش راندمان تولید با تغذیه یک نواخت سنگ شکن
  • حذف نیاز به نیروی انسانی در بخش انتقال سنگ در معدن

این دستگاه در ظرفیتهای متفاوت بنا به سفارش مشتری قابل ساخت است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.