اسکرو – اسکروسیمان – اسکرو کانوایر

اسکرو – اسکروسیمان – اسکرو کانوایر

اسکرو – اسکروسیمان – اسکرو کانوایر

اسکرو2 (2)

اسکروها در بچینگ پلانت وظیفه انتقال سیمان از سیلو به باسکول و از باسکول به میکسر را بر عهده دارند.

این اسکرو ها به دلیل کاربرد آسان و کنترل دقیق تخلیه سیمان، به عنوان یکی از اجزای اصلی بچینگ پلانت مورد استفاده قرار می گیرند.

اسکروهای سیمان  در ظرفیت ها و اندازه های مختلف با توجه به نیاز مشتری از سایر 6 اینچ الی 10 اینچ و در دو نوع گیربکس دار و بدون گیربکس طراحی و تولید می شوند.

از ویژگیهای این اسکروها می توان به بدنه مقاوم، تخلیه سریع، نصب و نگهداری آسان و هزینه پایین آنها اشاره کرد.

اسکرو کانوایر

اسکرو1

اسکروکانوایر جزئی از سیستم‌های انتقال و ذخیره سازی مواد در صنعت است. تکنیک و دانش نوین در مهندسی کنترل باعث شده تا نقاله‌ها به همراه دیگر سیستم‌های انتقال مواد، در زمره فناوریهای مدرن قرار گیرند و دامنه کاربرد آنها از صنایع متوسط همچون خطوط تولید و مونتاژ کوچک گرفته تا صنایع بزرگی همچون پتروشیمی، فولاد، خودرو سازی و صنایع دارویی و غذایی گسترده شود.
اسکرو کانوایر با نقاله های حلزونی (Screw Conveyor) که به عنوان نقاله های مارپیچی نیز شناخته می شوند به عنوان انتقال دهنده مواد ریز دانه در زوایا و شرایط مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. شرکت رادکار به سبب دارا بودن دانش مهندسی در طراحی و تجربه بلند مدت در زمینه ساخت ماشین آلات انتقال دهنده، اسکرو کانوایر هایی با کیفیت بالا جهت انتقال مواد مختلف با توجه به نیاز مشتریان در راستاهای با زوایای مختلف تا حدود 80 درجه طراحی و به تولید رسانده ایم.
اسکرو کانوایر های رادکار متناسب با درخواست مشتری جهت انتقال مواد، و با توجه به سایز و جنس و ظرفیت خواسته شده تولید می گردند. اسکرو کانوایرها به دو گروه متداول و طراحی خاص تقسیم می شوند. اسکرو کنوایر های گروه طراحی خاص به نقاله های حلزونی اطلاق می شود که به سبب شرایط ویژه کارکرد همانند شیب های بسیار تند، چسبندگی مواد، دانه بندی بسیار ریز و… نیازمند انجام محاسبات خاص هستند. ما با کسب دانش مهندسی و تجربه سالیان متمادی تولیدات خود در این زمینه با کیفیتی بالا، حداقل نیاز به تعمیرات و نگهداری که در نتیجه آسودگی مشتریان را در پی خواهد داشت ارائه می کنیم.
متریال های مورد استفاده برای ساخت اسکرو کانوایر :
1- Steel فولاد معمولی
2- Stanles steel فولاد ضد زنگ
3- Hardox فولاد مقاوم به سایش
این سیستم قابلیت قرار گیری درون دستگاه ها و یا زیر تجهیزات الکترو فیلتر، بگ هاوس، بگ فیلتر و سیلو را دارا می باشد.
ما با بیش از چند سال کار طراحی بر روی اسکرو کانوایرها تضمین بهترین و به روز ترین طراحی را در این زمینه به شما خواهیم داد .
این شرکت توانایی طراحی و ساخت اسکروکانوایر به طول 7 تا 10 متر بدون یاتاقان میانی و نهایت طول 20 متر و با ظرفیت 1 تا 60 تن را دارا می باشد

screw conveyor
 

55_SCREW_CONVEYOR_90E7B35A392CE     screw-conveyor2

کاربرد اسکرو جابه جایی مواد پودری مانند سیمان، براده های آلومینیوم، براده های آهن، غبار بگ هاوس و الکترو فیلتر، زغال سنگ و مواد معدنی، خاک نیکل، خمیر کاغذ، مواد خوراکی و مواد کشاورزی، تخلیه و بارگیری در کارخانه ها، نیروگاه ها و صنعت فاضلاب می باشد .

طرح جدید یاتاقان میانی در این سیستم کمک به باز و بستن سریع و آسان مارپیچ و جلوگیری از ورود خاک کرده و دیگر ممانعت از عبور مواد در پشت یاتاقان را نمی کند .

این سیستم با توجه به نوع درخواست،اعم از طول، محل و تعداد دریچه های ورودی و خروجی، نوع مواد انتقال دهنده، ظرفیت مواد ورودی به سیستم و … طراحی و ساخته می شود .

لازم به ذکر است که با توجه به مواد انتقال دهنده، جنس بدنه، مارپیچ و … تغییر کرده و مناسب ترین جنس برای این نوع مواد انتخاب می شود.

متریال های مورد استفاده برای ساخت اسکرو کانوایر :

screw-conveyor

1-   Steel  فولاد معمولی

2-   Stainless steel  فولاد ضد زنگ

3-   Hardox  فولاد مقاوم به سایش

این سیستم قابلیت قرار گیری درون دستگاه ها و یا زیر تجهیزات الکترو فیلتر، بگ هاوس، بگ فیلتر و سیلو را دارا می باشد.

ما با بیش از چند سال کار طراحی بر روی اسکرو کانوایرها تضمین بهترین و به روز ترین طراحی را در این زمینه به شما خواهیم داد.

این شرکت توانایی طراحی و ساخت اسکروکانوایر به طول 7 تا 10 متر بدون یاتاقان میانی و نهایت طول 20 متر و با ظرفیت 1 تا 60 تن را دارا میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.